1. Будь-яке використання матеріалів сайту  допускається на обумовлених нижче умовах.

Під використанням розуміється будь-яке відтворення, опублікування, копіювання, передрук, поширення, переклад, передача в ефір, повідомлення по кабелю, переробка та інші способи, передбачені чинним законодавством України.

Ці умови в рівній мірі поширюються на газети, журнали, радіостанції телеканали, сайти, сторінки мережі інтернет та інші засоби масової інформації

2. Часткове або повне використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання та / або прямої відкритого для пошукових систем гіперпосилання на безпосередню адресу матеріалу на Сайті. Посилання / гіперпосилання має бути розміщена в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Розмір шрифту посилання або гіперпосилання не має бути менше шрифту тексту використовуваного матеріалу. Посилання / гіперпосилання обов'язкове незалежно від повного або часткового використання матеріалів.

3. Використання фотографій Сайту дозволяється за умови зазначення джерела. Якщо на фотографії присутня ім'я фотографа (чи інша інформація про фотографа), їх збереження при використанні фотографій обов'язково.

4. Адміністрація має право у будь-який час вносити зміни до цих умови. Зміни набувають чинності з моменту опублікування нової редакції на Сайті.

5. Порушення вищевказаних умов буде розцінюватися як порушення захищаються законом прав інтелектуальної власності та прав на інформацію. У таких випадках адміністрація сайту залишає за собою право на захист прав у судовому порядку відповідно до законодавства України.